Przyjęcie Weselne nad morzem

Wesele nad morzem pachnące sosnami !

Malownicze otoczenie lasu sosnowego, morze i pełna uroku, kameralna plaża w zasięgu ręki, doskonała kuchnia oparta na regionalnych tradycjach oraz komfortowa, przestronna Sala – oto nasze niektóre atrybuty.

Już od wielu lat nasza firma z dużym zaangażowaniem zajmuje się organizacją Przyjęć Weselnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i służąc pomocą w organizacji tych jakże szczególnych chwil w życiu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne, komfortowe Sale Bankietowe [2] o łącznej powierzchni ok. 600 m2, gdzie możemy organizować Przyjęcia do 200 osób. Sale są klimatyzowane, wyposażona w parkiet do tańca oraz  taras.

Z uwagi na odmienne upodobania naszych Gości, przygotowaliśmy do Państwa wyboru kilka propozycji zestawów menu (od 140 zł / osobę, które są dostępne na miejscu w Ośrodku), odmiennych pod względem asortymentu dań, formy serwisu jak również charakteru Przyjęcia, począwszy od eleganckiego bankietu, przez dyskretną kolację dla najbliższego grona rodziny i przyjaciół po weselną biesiadę w „chacie na balach pod strzechą”.

Z przyjemnością podejmiemy się udekorowania Sali, organizacji oprawy muzycznej i artystycznej, druku wizytówek, transportu i innych usług – zgodnie z Państwa oczekiwaniami.